members.home.nl is stuk & lui bij mij uit de buurt (wel ander ip segment) kunnen niet meer intersnerten
hebben andere @homers ook problemen?
hebben andere @homers ook problemen?
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Ik snap het wel, maar ik begrijp het niet. [q]Bassie[/q]
Verwijderd
nou, als je kijkt naar de hoeveelheid usericons die gewoon niet komenOp zondag 17 december 2000 17:22 schreef sagar het volgende:
Connected to members.home.nl.
220 members-1.nl.home.com FTP server ready.
User (members.home.nl:(none)):
Ziet er niet echt stuk uit
Porsche 928 - It's about as fast as you can go without having to eat airline food.
Geen kat zo trouw als Russich Blauw | Structuur is voor mietjes, alleen een genie kan de chaos aan.
Verwijderd
[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.
elkaar IP routen is de oplossing.Op zondag 17 december 2000 18:48 schreef Captain Pervert het volgende:
** ICQ direct connection wil niet meer met andere kabelaars. 'Can't esablish connection to user'. Alles geprobeerd, met proxy, firewall, poorten, enzenzenz maar neej.
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
als je een server hebt waarvan het ip om de 12 uur verandert (zoals bij chello, hier gelukkig niet...) dan zo dat flink kut zijn, want je mooie (email) domeintje verwijst nogsteeds naar je oude ip, en dat kost veel moeite om dat op te daten...Op maandag 18 december 2000 22:21 schreef Mr.PolarBear het volgende:
Wat is het voordeel van statisch tegen dynamisch IP adres?
Verwijderd
Verwijderd
[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.
Verwijderd
Verwijderd
MHI SCM60ZS-W, 1x SRK35ZS-WF, 2x SRK25ZS-WF
Ben ik het helemaal mee eens, hier in Veghel precies hetzelfde.Op maandag 18 december 2000 02:54 schreef Rene59 het volgende:
hier in Den Bosch:
- snelheid: perfect
- verbinding: 100% stabiel
- mailserver: knipperlicht
- newsserver: knipperlicht
- dhcpserver: werkt
- rellen: hopelijk afgelopen nu...
Verwijderd
Hier ben ik.Op dinsdag 19 december 2000 20:21 schreef M4RTiN het volgende:
hahahaha waar zijn nu de @home lovende mensen als ik het over chello heb
ik heb nog nooit zulke zuigende dingen meegemaakt
Verwijderd
Ik snap het wel, maar ik begrijp het niet. [q]Bassie[/q]
Gisteravond kreeg ik met Win 98 in ieder geval geen verbinding. Heb ook niet echt verder geprobeerd. Zie het aan het eind van de middag wel. Verbinding is zeker al wel 3 weken zwaar k#t.hier in assen is alles wel goed met @home
AMD XP 2800+@3200+ | Swiftech MC462 | Asus A7V600-X | 1024 MB PC3200 | IBM 60 GXP 40 Gb. | Geforce 5900XT | 40x12x40 Samsung CD-writer | 36 speed AOpen | Belinea 15" TFT
Verwijderd
There is a fine line between hobby and mentaldisorder
I see dead pixels...
in winroute pro zit een debug option die de line kan checkenOp dinsdag 19 december 2000 16:46 schreef DeTjuk het volgende:
Broodrooster2: Welk programma gebruik jij om een log bij te houden?
[...]
[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.
-geen-
Verwijderd
-geen-
Ik snap het wel, maar ik begrijp het niet. [q]Bassie[/q]

Ik snap het wel, maar ik begrijp het niet. [q]Bassie[/q]
Hmmmm ik heb daar net ook een mailtje over gehad, van @homo zelf. Het is helaas een beetje onnozel dat het op deze manier moet. Want:Op maandag 18 december 2000 02:57 schreef Rene59 het volgende:
[..]
elkaar IP routen is de oplossing.
maak een batch bestandje in je windows map en zet deze in je win.ini achter run=
zet in het batch bestandje:
route add [ip vriend] [gateway]
zonder de [ en ]
bijv. route add 212.120.88.123 212.120.80.1
in het geval dat je gateway dus 212.120.80.1 is, zoals bij mij.
Anders even opzoeken met "winipcfg" (of ipconfig in w2k)
Porsche 928 - It's about as fast as you can go without having to eat airline food.
Porsche 928 - It's about as fast as you can go without having to eat airline food.
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Dank je DeTjuk en Broodrooster. Dat verklaart dus ook waarom lui in de buurt wel konden internetten en ik niet...Op donderdag 21 december 2000 17:27 schreef DeTjuk het volgende:
Pornking: Hier heb jij waarschijnlijk last van (gehad):
www.nvhn.nl 21-12-2000
@Home dupeert aantal abonnees
GRONINGEN - Door een fout van Essent Kabelcom, het moederbedrijf van kabelinternet-provider @Home, zijn tientallen klanten in de stad Groningen dagenlang niet in staat geweest te internetten en te e-mailen. Tijdens werkzaamheden bedoeld om de capaciteit te vergroten, is een aantal internetadressen van bestaande klanten aan nieuwe abonnees gegeven. Het betreft zogeheten IP-adressen die de server van @Home nodig heeft om abonnees te herkennen. Volgens woordvoerder H. Weites van Essent Kabelcom hebben ongeveer 40 mensen enkele dagen de internetdiensten niet kunnen gebruiken. Ook in Tilburg deed het probleem zich voor. Daar werden 80 abonnees getroffen.