no comment
Verwijderd
nee, der zijn geen verschillende locks, alleen wat het probleem is denk ik dat je kaart te oud is voor het toestel. ik had eerst ook een swing 200 en toen heb ik een 3210 gekocht en toen ik hem kocht keken ze bij de primafoon toch eerst ff of ik mijn bestaand prepaid kaartje daarin kon gebruiken, ik had geluk:):), maar als ie te oud was zou dat niet gaan en dan zou ik een ander en dus een nieuwer kaartje moeten kopen. het is bagger ik weet het :r:r, maar het is zo 8-)8-)8-).
Verwijderd
Dur is toch ook nog een verschil bij KPN tussen het lock op een abbo foon en het lock op een Prepaid toestel ??
Heb ik mij ooit wijs laten maken iig
Heb ik mij ooit wijs laten maken iig
Verwijderd
Waar slaat dat antwoord op, :?:?:?:?GSM 900 en GSM 1800, wel eens van gehoord? Laat je in vervolg voorlichten!
kan aan mij liggen hoor, maar ik snap hem niet
op een abo foon zit toch geen simlock :?:?Dur is toch ook nog een verschil bij KPN tussen het lock op een abbo foon en het lock op een Prepaid toestel ??
Verwijderd
Als je een GSM 1800 toestel hebt, en een GSM 900 SIM-kaart werkt dat niet. Andersom ook niet.
Verwijderd
okay daar heb je gelijk in, alleen......Op zondag 17 december 2000 23:41 schreef Sebastard het volgende:
Als je een GSM 1800 toestel hebt, en een GSM 900 SIM-kaart werkt dat niet. Andersom ook niet.
Als je nou ff op de hi site gekeken had, dan had je bij de specificaties van de swing 200 dit gezien: " Dual band (GSM 900 en DCS 1800)"
Dus dan komt mijn conclusie dat je daar dus geen gelijk in hebt bij DIT toestel...:):)
Verwijderd
Hmmm, tja, mijn PocketLine Swing (zonder nummer, maar mét ruimte voor drie penlites) was GSM 900 (inmiddels vredig ingeslapen) vandaar. Maar, daar had ik inderdaad even naar moeten kijken op de site van KPN of Alcatel. Mijn fout. Excuses.
Maar dan nog... blijft vreemd... zou even met de Klantenservice van Hi-PrePaid bellen. Ik weet 'ut in ieder geval niet.
Maar dan nog... blijft vreemd... zou even met de Klantenservice van Hi-PrePaid bellen. Ik weet 'ut in ieder geval niet.
Verwijderd
Hoi, Kijk eens op je simkaartje... Staat daar een x op? Zoja dan heb je een oude simkaart en door de simlock accepteerd de swing 200 um niet. Vind je dat irri?? Ga naar Primafoon en vraag of ze um willen opsturen (x-kaartje). Dat kost je dan 20,- van je beltegoed en binnen 2 weken heb je een s-kaartje trug met zelfde nr en beltegoed -20,- . Alleen telefoonboekje niet.
Primafooner has spoken..
Primafooner has spoken..
Pagina: 1