Toon posts:

dvd speler speelt geen dvd's in winme

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een lite-on DVD JLMS-HD166S. Deze zit in een Compaq desktop pc en heeft altijd naar behoren gewerkt. Op de cp draait illusion zodat de gebruiker niks kan veranderen. Na het deinstalleren van powerdvd 4 en het installeren van 5 deed de speler het niet meer. Hij gaf random foutmeldingen. Maar cd-roms vat ie wel. Maar het kopieren van een data-dvd naar de HDD werkt ook niet meer. Hij ziet de inhoud wel, maar wil deze niet meer kopieren.

De dingen die ik al geprobeerd heb:
- in een andere pc hangen met winme --> daar werkte die goed in. De speler is dus heel.
- Op dezelfde kabel als de HDD in die compaq--> werkte nog niet.
-de speler DMA geven--> geen verschil
- powerdvd 4 weer teruggezet --> wordt de dvd niet meer als dvdstation, maar als cd-romstation herkent.
- en vele andere mogelijke oplossingen

Na wat zoeken op google en de diverse topics op GOT met het nummer van een van de foutmeldingen werd ik niets wijzer.

Ik denk dat het er aan ligt dat de dvd-speler als cd-speler word erkend, maar zoals gezegd: ik weet het niet meer.

Drivers zijn niet te vinden. Er is er maar een maar die is enkel voor cd's in dos.

Ik weet het niet meer. Jullie wel? _/-\o_

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de master en slave omgewisseld, maar ook dat hielp niet. Iemand nog een oplossing?

Verwijderd

- powerdvd 4 weer teruggezet --> wordt de dvd niet meer als dvdstation, maar als cd-romstation herkent.
Speelde hij toen wel DVD's af? Of heb je dat niet geprobeerd? Bij mij in Windows ME herkende de PC de DVD speler namelijk als CD-ROM speler, maar als ik PowerDVD 3 startte speelde hij gewoon de DVD af die dus, volgens Windows. in de CD-ROM speler zat. Dus heb je dat al geprobeerd?

Verwijderd

Topicstarter
Hij speelde toen ook geen dvd's af. Maar het rare is: via de verkenner kun je wel gewoon browsen, maar met kopieren loopt ie spaak. "kan bestand niet lezen.", "voer medium in". Maar in een andere pc loopt alles perfect. Volgende poging?