Verwijderd schreef op 29 maart 2004 @ 14:04:
Hoi ik heb een probleem met farcry het probleem is dat ik aleen software renderer kan gebruiken en dat loop allemaal niet bepaald soepel ik heb een goeie pc p4 2,8 met een video kaart ati 9200 se wat kan ik hier aan doen ook kan ik niet ingame selecteren dat ik opengl wil gebruiken help mij aub
Zelfs op de laagste instellingen loopt het helemaal niet soepel!

Alvast bedankt.
Groeten Stu
Zoals je zelf al aangeeft kun je alleen de software renderer gebruiken. Dit houdt in dat de
CPU gebruikt wordt om al de grafische pracht op je scherm te toveren en
niet de GPU (videokaartprocessor) en al de andere mooie features op je videokaart. Met andere woorden: Je hebt wel een verrekt snelle CPU nodig om dit allemaal te kunnen behappen (en dan praat ik niet over een Pentium 2Ghz.). Een CPU is namelijk niet gebouwd/geoptimaliseerd voor dergelijke taken (ook al werd er voor een aantal jaren geleden gesproken over MMX/3DNow! etc. Dat was marketingpraat).
Waarschijnlijk ligt dit aan het feit dat je
of de grafische drivers van je videokaart niet hebt geïnstalleerd
of de benodigde versie van DirectX is niet correct geïnstalleerd/geconfigureerd waardoor de 3D capaciteiten van je videokaart niet herkend worden
of de drivers van je videokaart hebben problemen (en dit klinkt niet geheel onwaarschijnlijk met een Ati, ook al presteren deze kaarten verder goed).
[
Voor 8% gewijzigd door
Primal op 29-03-2004 20:21
]