Belkin F5D5231-4 gelijkwaardig aan Cisco 836?

Pagina: 1
Acties:

  • Evilbee
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 13-08 16:57
Voor een netwerk op een school met 12 computers zijn we van plan om daar een adsl router met vpn neer te zetten zodat we de router daar remote kunnen beheren.

Na het zoeken kwamen we op een router van cisco uit de 836, maar deze router is nogal duur. Dus zijn we op zoek gegaan naar een alternatief: de Belkin F5D5231-4.

Maar is deze router wel kwalitatief en gelijkwaardig aan de cisco router? Want 400 euro voor een cisco of 70 euro voor een belkin is wel een heel erg groot verschil en scholen hebben niet zo'n heel erg groot budget ;)

LinkedIn - Collega worden?


Verwijderd

Het lijkt er volgens mij op dat die belkin geen modem heeft ingebouwd dus die moet je nog bij je prijs optellen.

Maar ik zou het gewoon bij cisco houden, veel meer mogenlijkheden, support stabiliteit, ik heb nog niet veel routers gezien die dezelfde kwaliteiten bieden.

  • Evilbee
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 13-08 16:57
Using VPN (Virtual Private Networking), the Router can be configured to allow remote access to the network by authorized users.
Je kan hem dus wel remote beheren, maar of dit via telefoon of via kabel is staat er idd niet bij.

LinkedIn - Collega worden?