Wat is je prijs categorie??
Ik moet zelf ook een hebben en ben zelf wat aan het zoeken.
Ik heb me wat geinformeerd en het schijnt dat EIZO echt heel goeie schermen maakt met een hoge resolutie bij een hoge frequentie.
Het nadeel is alleen dat deze nogal "ouderwets" en blokkig uitzien.
Deze zijn dan ook in de categorie 450-850 Euro, misschien nog meer. Dat is TE belachelijk voor een CRT monitor.
http://www.eizo.nl/common/eizo/products/crt/T766/frame.asp
Hier staat een 19" CRT-monitor waarbij je de specs in een PDF formaat kunt downen.
Verder heb je nog Iiyama schermen. Een heel goed scherm is de Iiyama HM903DT, ook heel hoge refreshrates bij een hoge resolutie, prijs ligt rond de 370 Euro bij tweakers.net.
http://www.kieskeurig.nl/...Vision%20Master%20Pro.htm
Nu heb ik een ouwe Packard Bell monitor met een max van 1280x1024 @ 60HZ...................koppijn dus.........
Ikzelf stel eisen als: minimaal 85 HZ bij een res van 1600x1200, dit omdat ik 12 uur per dag achter de pc zit (waarvan ik er zeker 4 game) en omdat ik minimaal 1600x1200 op mijn desktop wil hebben. Bovendien zet ik 4xFSAA en 8xAF uit bij deze resolutie omdat het toch al hoog zat is, waardoor je dit makkelijk uit kunt zetten bij spellen.
Nadat ik het topic over Iiyama heb gelezen hoef ik bij voorbaat geen Iiyama.
Ik ben dus gevallen voor de (voor een CRT erg dure) Philips 109P20.
Brilliance 19" Real Flat CRT monitor
De 19" (18.0" VIS) Brilliance 109P20 Real Flat monitor is ontworpen voor veeleisende professionele gebruikers. De 109P20, met een 0,24 mm Aperture Grille beeldbuis heeft een maximale horizontale frequentie van 111 kHz en biedt een maximale resolutie van 1920 x 1440 met een rustig beeldscherm van 1280 x 1024 bij maximaal 104 Hz.
De 109P20 biedt een optionele USB-hub en geeft u de allerbeste prestaties op het scherm. Deze monitor heeft een stijlvol modern ontwerp met platte beeldbuis.
Er is standaard een exclusieve Auto Calibrate-functie beschikbaar waardoor constante prestaties worden geboden. Auto Calibrate verlengt de levensduur van de monitor met één derde.
http://www.philips.nl, dan naar producten, pc, monitors en dan zoeken op 109P20.
Hij is bij tweakers iets van 490Euro en in de winkel 634 Euro (mediamarkt).
Het enige wat ik me afvraag is wat ze precies bedoelen met AANBEVOLEN resolutie. Wil dat zeggen dat op die resolutie de monitor het langst mee gaat, of dat dat het beste is voor je ogen?
[
Voor 10% gewijzigd door
Deathchant op 22-03-2004 13:43
]