Hoe zie je dit dan voor je? Want de nieuwsjes voor de pda-versie van T.net zijn precies hetzelfde als die voor de gewone versie. Plaatjes en dergelijke zijn daarin gewoon als HTML met <img src="bladie.bla" /> opgenomen en daarin is volgens mij weinig aan te passen (of je moet een heel intelligent algoritme gaan schrijven). Dus hoe zie je dit praktisch voor je?
Voor kleiner plaatje als een plaatje wordt ontdekt tussen de code door kijken of dat plaatje er ook is met bv naam.pda.jpg ofzo en zo niet een gd een resized plaatje van maken. Of als het kan een een stukje size laten veranderen ([img]"foo.jpg"[/img]). Mijn scherm heeft een resolutie van 176 x 208 pixels (bxh).
voorbeeld http://pda.tweakers.net/?nieuws/31648
dat is gewoon een ramp om op je scherm te zien
voorbeeld http://pda.tweakers.net/?nieuws/31648
dat is gewoon een ramp om op je scherm te zien
[ Voor 18% gewijzigd door cybermans op 22-03-2004 11:30 ]
Lijkt me meer een taak van de browser dan van een website. Opera small screen rendering edition en Pocket Internet Explorer hebben iig beide een optie "Fit To Screen" die ook de plaatjes meeneemt. Opera draait voor zover ik weet ook gewoon op de N-Gage.
Professioneel Hyves-weigeraar
Een mogelijk oplossing is om de nieuwspostings voor PDA's te stripen van afbeeldingen, maar dan wordt het wel een kale boel aan tekst. Een andere manier is om plaatjes weg te halen die breder zijn dan een bepaald aantal pixels en vervolgens het hele geval in de database te zetten, maar daarvoor moet denk ik wel een extra tabel worden opgenomen in de database omdat de tekst uit de huidige nieuwsdatabase wordt gehaald. Ik zou het eens op de devtrack zetten zodat een devver hier eens naar kan kijken en eventueel hier iets ook mee kan doen voor de PDA'ers
.
Ik vind het ook iets dat door de client afgehandeld moet worden (IE op PocketPC doet gaat prima om met plaatjes). Iedere gebruiker heeft zo zijn eigen eisen. Er zijn ongetwijfeld veel mensen die niet gebaat zijn bij verkleinde plaatjes of plaatjes die helemaal worden verwijderd.
ben ik gedeeltelijk met jullie eens. Als bij een image geen sizes staan opgegeven vind ik dat de client er voor moet zorgen dat het wat wordt maar indien er wel sizes worden opgegeven is het naar mijn inziens logisch dat de client die aanhoud. Maar iig al bedankt voor de moeite. (afaik is er nog geen ie voor symbian). Ik maak trouwens gebruik van de ingebakken xhtml browser, maar ik zal eens naar opera kijken.
[ Voor 13% gewijzigd door cybermans op 22-03-2004 18:14 ]
Pagina: 1