Tweakers.net kondigt Content Advertising aan

Pagina: 1
Acties:
  • 1.900 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daniel
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 23:47

Daniel

Kapitein NCC-1701
Topicstarter
PERSBERICHT

Tweakers.net introduceert een nieuwe manier van adverteren.

Content Advertising publieksvriendelijke marketingmethode.

Amersfoort, 19 maart 2004 - Tweakers.net BV, bekend van onder andere de website www.tweakers.net, lanceert aan het begin van het tweede kwartaal van 2004 een nieuwe publieksvriendelijke manier van adverteren. Vanwege de stijgende vraag naar on-line reclame en de beperkte ruimte op websites voor bannering is het ontwikkelteam van Tweakers.net op zoek gegaan naar nieuwe mogelijkheden voor publieksvriendelijke marketingmethodes. Vandaag wordt het eerste resultaat van deze zoektocht aangekondigd.

Content Advertising is een binnenshuis ontwikkeld concept dat verschillende bestaande technieken en ideeën op innovatieve wijze combineert. Enigszins vergelijkbaar met Microsofts Smart Tag-technologie, zullen adverteerders de mogelijkheid krijgen om opgenomen te worden in een sponsordatabase, waarin koppelingen gelegd worden tussen woorden en producten.

Dankzij de Content Advertising-technologie worden kernwoorden zoals merk- of productnamen herkend en vervangen door een logo. Dit logo kan tevens voorzien worden van een link of mouse-over tekst, waardoor de lezer slechts één muisklik verwijderd is van belangrijke informatie. Content Advertising is niet beperkt tot handelsmerken, maar kan ook gebruikt worden om algemene termen te herkennen en door laten verwijzen naar de gewenste locatie. Naast de directe aandacht die deze vorm van adverteren oplevert zal Content Advertising ook indirect zorgen voor extra bezoekers, aangezien zoekmachines door de extra verwijzingen een hogere waardering aan de doelpagina zullen toekennen.

Resultaat én Lezersvriendelijkheid

Content Advertising is echter vooral een lezersvriendelijke manier van reclame maken. Reguliere banners zoals de Rectangle en ScreenAd worden door veel van surfers als hinderlijk ervaren, evenals het gebruik van Flash en opvallende animaties. Content Advertising combineert de wens van bezoekers voor een rustige site met de wens van de adverteerders om op te vallen. Door logo's als integraal onderdeel van de tekst te tonen wordt een hoge zichtbaarheid gegarandeerd zonder de leesbaarheid te verminderen.

"Content Advertising is het advertentiemedium waar we al jaren op wachten" volgens Tweakers.net directeur Daniël Kegel. "Door middel van Content Advertising kunnen adverteerders de Brand Awareness bij de doelgroep drastisch verbeteren, zonder opdringerig te worden. Wij zijn er van overtuigd dat dit zowel voor de adverteerder als voor de gebruiker louter positieve gevolgen zal hebben"

Proefperiode

De komende maanden zal Content Advertising getest worden op het discussieforum Gathering of Tweakers (http://gathering.tweakers.net). Na de proefperiode zal Content Advertising op de hele site worden aangeboden. Tweakers.net zal afhankelijk van het succes overwegen om licenties op het concept aan derden te leveren. Op deze manier kunnen ook anderen profiteren van extra inkomsten, zonder lezers af te schrikken met hinderlijke reclamevlakken op de site.

Over Tweakers.net

Sinds de oprichting in 1998 is Tweakers.net met meer dan 100.000 geregistreerde gebruikers uitgegroeid tot de grootste Nederlandstalige nieuwssite en community op het gebied van ICT. Maandelijks maken ongeveer een half miljoen mensen gebruik van diensten als nieuws, productreviews, de Buyers Zone en het forum.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

Devnote: voor abo's doen we ons uiterste best om daar een optie van te maken aangezien in de voorwaarden van de abonnementen een ad-vrij GoT opgenomen is; gezien de korte termijn en het feit dat GoT-development wb templates op vrijwillige basis plaatsvindt kunnen we daar nu geen beloftes over doen of dat op tijd gerealiseerd zal zijn.

[ Voor 1% gewijzigd door Twynn op 21-03-2004 13:39 . Reden: Spelfout verwijderd. ]

Intentionally left blank