Toon posts:

Downloadsnelheid met IE lager dan Azureus

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds enige tijd een probleem met de mijn internet snelheid.

Het lijkt erop dat de snelheid geknepen wordt door Win XP. Als ik op speedstest.nl mijn Planet ADSL Comfort test komt ' ie met +- 65 kb/s terwijl dit minimaal 210 kb/s moet zijn.
Ga ik met dezelfde PC downloaden met Azureus dan haal ik wel snelheden van over de 200 kb/s.

Met mijn laptop op hetzelfde netwerk werkt alles normaal, en speedtest geeft ook normale snelheid aan.

Probleem lijkt dus in windows xp te zitten.


config: winxp sp1 , geintegreerde broadcom gigabit lan op Asus P4PE

iemand een idee?

  • mind_
  • Registratie: November 2003
  • Niet online

mind_

evil smile

en met een andere browser (hint: firefox >:) )? of met bijvoorbeeld een FTP programma?

com·pu·ter (de ~ (m.), ~s) 1 elektronische informatieverwerkende machine die door een reeks gecodeerde instructies wordt bestuurd


Verwijderd

Topicstarter
Geprobeerd, geen effect. Wel een geinige bladerapp dat firefox , tnx 4 the tip


Ik weet van het 28k8 modemtijdperk te herinneren dat er een iets met winsock aan de hand was in relatie met lagere of geknepen snelheden. Zou dat er iets mee te maken kunnen hebben?

ik overweeg een format c: :'(

  • Chello200
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 20-05 19:00
Gebruik een download accelerator om te downen. Ik weet van ervaring dat IE inderdaad je bandbreedte niet optimaal gebruikt.

dikzak