Toon posts:

Sagem MYX-6 VS Sagem MY V65

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik was van plan de Sagem MYX-6 te kopen. nu las ik in een forum over de MYV65 en vraag ik me af wat het grote verschil ertussen is. de MYV65 heeft in tegenstelling tot de 2MB van de MYX6 4MB ruimte voor foto's e.d.
toch is de MYV65 goedkoper, en zijn de foto's ook van redelijke kwaliteit voor een telefoon (640x480).
kan iemand mij vertellen wat het verschil tussen de telefoons is en waarom het prijsverschil dan zo groot is?

alvast bedankt

Verwijderd

heey, ik zit ongeveer met hetzelfde probleem en ben al iets verder geloof ik. Het voordeel van de V65 is dat het uiterlijk mooier is (vind ik) en verder is ie ongeveer het zelfde gelloof ik, enige nadeel (daarom is ie ook goedkoper) is dat hij helemaal 'into Vodafone' is. Op de voorkant zt een logootje van Vodafone en als je hem zo koopt kan je er geen andere prepaid-simkaart indouwen..

dat is wat ik weet, en ik denk dat ik in dit geval voor de V65 ga, maar ik weet niet of iemand anders nog meer informatie heeft?

  • TCR
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 06-05 10:07

TCR

pfffffffff

'zie topic [Sagem MY V65] Wie heeft/kent 'm:
[rml][ Sagem MY V65] Wie heeft/kent 'm?[/rml]

Verwijderd

Topicstarter
ah oki, bedankt. voor mij is het duidelijk.
een losse MYX-6, en een abonnement in de aanbieding. dit was het wel. mzzl