Toon posts:

sweex wireless kaartje help!

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Mensen,

ik heb een sweex wireless kaartje gekocht voor het draadloos (goh) internetten via de kpn wireless router. Dit werkt wel (soms). Ik heb dit geinstalleerd op een windows98se systeem.

Het probleem is dat hij 99% van de tijd de wireless station niet kan vinden. Dan als ik toch wil internetten er een extra netwerkkaartje in moet gooien en ff direcht in de (wireless) router prikken.

Ik werk met de sweex tooltje wat erbij gelevert is maar helaas na het verversen van de drivers gaat het ff goed maar daarna begind het ge-emmer weer. Hij staat op kanaal 7 want volgens de draadloze router is dit het beste kanaal.

wat kan ik doen??

Verwijderd

Je loopt hier lang genoeg rond om je aan de regels voor een topicstart te kunnen houden.

Begin eens met een goede titel en wat meer duidelijkheid. Hoe zit het met bereik? Wat voor router heb je? Firmware al eens geüpgrade? Etc.

Dit topic is gesloten.