PC professioneel stil -laten- maken. Waar?

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

  • flowerp
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 06-08 18:29
Ik begin de herrie van mijn PC goed zat te worden. Omdat ik weinig tijd heb en niet super handig ben wil ik mijn PC graag ergens bij een winkel of gespecialiseerd bedrijfje stil laten maken.

Ik ben dus op zoek naar zoiets in de omgeving a'dam/haarlem. Dus niet een dozen schuiver winkel die alleen een standaard assortiment heeft (zoals mycom of vobis ofzo), maar echt zo'n specialisten winkeltje waar die-hards werken die helemaal op de hoogte zijn van wat het allerbeste is op het gebied van stille cases, koelers enz.

Een beetje sleutelen aan de PC kan ik namelijk zelf ook wel, maar ik wil het graag echt goed en professioneel gedaan hebben. Mijn systeem is overigens een PIV 2.8 met nieuwe chieftech kast (die matrix versie) en een 9800SE AIW.

It's shocking to find how many people do not believe they can learn, and how many more believe learning to be difficult.


  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 14-08 00:19
PMG is niet een forum voor dit soort vragen. De gedachte van GoT is dat we dit soort dingen eigenlijk zelf doen en hier niet quasie contactadvertenties plaatsen met de vraag waar je iets uit kunt laten voeren ;)

Trouwens, als je zelf een beetje kunt sleutelen aan je PC kun je 'm ook stiller maken; er zijn genoeg producten te krijgen om 'm stiller te krijgen. Let wel dat als je het goed aanpakt het je wel wat gaat kosten want als je onderdeel A het zwijgen op hebt gelegd begin je je te ergeren aan het geluid van onderdeel B en als dat vervangen is valt onderdeel C weer erg op. Wel, er is hier ook genoeg over te vinden met de search :)

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


Dit topic is gesloten.