Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Even een topic over de Palm Tungsten C (de search leverde geen topic op ??)

Iemand ervaring met deze forse jongen ?

Afbeeldingslocatie: http://www.pdashop.nl/image.php?id=2423

Afbeeldingslocatie: http://www.pdaforum.de/tungsten-c/bilder/DSC00047.JPG

Afbeeldingslocatie: http://www.pdaforum.de/tungsten-c/bilder/DSC00055.JPG

Afbeeldingslocatie: http://www.pdaforum.de/tungsten-c/bilder/DSC00059.JPG


Afbeeldingslocatie: http://www.palmclub.nl/reviews/handhelds/palm/tungsten/tungstenc/tc_04.jpg

* Palm OS 5.2.1
* 64 MB Ram
* 400 MHZ Intel Xscale Processor
* 16 bit, transflective, TFT kleuren display, 320 bij 320 pixels met 65.000 Kleuren
* Ingebouwde WLAN

Tekstinvoer vindt plaats via het duimtoetsenbordje of via Graffiti 2, rechtstreeks op het scherm. Aan de achterzijde bevindt zich een luidspreker (mono, geen stereo) en ook de hoofdtelefoon-aansluiting is mono-kwaliteit. Hiervoor is gekozen omdat de Tungsten|C is voorbereid voor Voice over IP (VoIP), zodat de pda in de toekomst ook voor spraakfuncties via het (draadloze) netwerk kan worden gebruikt.

Het gaat me voornamelijk om het toetsenbord van deze PDA. Ik heb tot nu toe alleen PDA's gehad zonder.

Ik heb een aantal reviews doorgelezen en ze zijn beetje 50/50. De een zegt dat het niet prettig werkt, de ander vindt het perfect.

Zijn hier mensen die deze Tungsten C bezitten, en zo ja: wat zijn je bevindingen ?

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 13-03-2004 15:03 ]


  • Stereotomy
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

Stereotomy

Dus.

Ik heb er uitgebreid mee gespeeld in de winkel en moet zeggen dat PDA's met thumbboards mij steeds aantrekkelijker lijken. De toetsen op de TC zijn aantrekkelijk groot en goed ver van elkaar geplaatst. Priegelen zal het altijd blijven, maar die van de TC voelen goed aan. Beste wat je kunt doen is het zelf in de winkel proberen want tweakers kan roepen wat hij wil maar het is uiteindelijk toch aan jou de keuze.

Alors.