Socks proxy voor een non-root linux shell

Pagina: 1
Acties:

  • JasperE
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 08-08 18:25
He allemaal,

Ik ben opzoek naar een socks proxy die ik kan draaien op een RedHat shell vanaf een normale account (niet root dus).

Natuurlijk heb ik op got en op sites als sf en freshmeat al gezocht maar ik kan eigenlijk alleen maar daemons vinden die als root gestart moeten worden. |:(


Weet iemand van jullie misschien een progje waarmee dit kan?

  • blaataaps
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Aan root vragen of hij dat voor je wil draaien?

  • JasperE
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 08-08 18:25
Ik ben root, ik wil 't alleen niet als root draaien. Veel van die progs moeten dan gelijk als service gedraaid worden en vereisen veranderingen aan het OS.

Ik houd het liever simpel en snap niet waarom, een in principe simpele taak als een socksd, niet gewoon als een gewone gebruiker gedraaid kan worden.

Voor windows zijn er immers ook 200kB console exe's die een heel scala aan verschillende socks functies kunnen vervullen. (Denk bijv. aan "Bouncer v1.0.RC6 (MileStone)")

[ Voor 15% gewijzigd door JasperE op 13-03-2004 13:42 ]