Toon posts:

Thomson/Alcatel Speedtouch 510 4P i.c.m surfsneladsl?? HELP

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik heb sinds enkele dagen surfsneladsl van InterNLnet, nou is mij in eerste instantie niet verteld dat de Alcatel Speedtouch Home die ik hiervoor had niet werkte op deze lijn. Dus moest ik een andere aanschaffen. Dat is wat ik gedaan heb en nu heb ik er voor gekozen zelf een modem te kopen i.p.v het te bestellen bij InterNLnet omdat ik zo snel mogelijk gebruik ervan wil/wou maken.

Alleen heb ik nu een probleem de helpdesk is gesloten in het weekends? En ik heb totaal geen verstand van netwerken enzo, daarom vraag ik me af of iemand toevalllig ook SURFSNELADSL heeft met een alcatel modem en deze instelling op het net wil plaatsen of ffff contact met mij wil opnemen via - > splackathierry@hotmail.com of gewoon hier in het forum mij van dienst te zijn...??!

THANK YOU VERY MUCH !!!!!!!!!! :D :D

  • intoxicated
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

intoxicated

Haaaai :w | ALT-S

Het is niet echt de bedoeling dat je je basic vraagjes hier post omdat je toevallig de helpdesk even niet kunt bereiken. Dit is namelijk niet het niveau dat we hier op GoT van je verwachten. Bovendien geef je niet echt aan of je eigen research hebt gedaan, etc. Verder is het niet echt de bedoeling dat je mensen vraagt of ze je willen mailen.

Zie ook: Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette)

"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
- Pastor Richards @ VCPR


Dit topic is gesloten.