[XP] pc word bij schrijven naar hd erg traag*

Pagina: 1
Acties:

  • tazcarpteam
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 15-08-2025

tazcarpteam

zuipuh en schreeuwe(H.Teeuwen)

Topicstarter
Ik heb sinds kort bij het opstarten van de pc af en toe de volgende melding: uitgestelde schrijfbewerking mislukt.Heb al het een en ander opgezocht maar niet echt een remedie kunnen vinden.De eerste keer dat dit gebeurde konden we na veel klooien de hard disken op fouten controleren en herstellen.Na een paar dagen begon de foutmelding weer ,pc werd ook erg traag .Na een paar dagen en een hoop gevloek en gezoek en geklooi de pc vandaag weer aangezet en deze deed het ineens weer vrij normaal.Het enige wat ik nu merk is dat als ik iets naar de hard disken wil schrijven de pc zeer traag word.Bv vandaag een dvd proberen te kopieren vanaf dvd of dvd brander naar elk van de harde schijven maakt niet uit hoe maar pc word na ongeveer 1 a 2 minuten echt super traag .een simpele handeling als de taskmanager openen duurd gewoon een minuut.
Hd's gecheckt met s.m.a.r.t. maar geeft geen fouten.Alletwee in goede conditie.Alletwee defrag gedaan en hd controle met geen negatief resultaat.Als ik de pc belast met het spelen van een game ,geen problemen.Iemand van jullie een idee of misschien dat iemand dit probleem herkent?heb de volgende specs:

ecs k7s5a
512 pc 2100 ddr
athlon 2200 xp
ibm 120 gxp 60 gb
maxtor diamondplus 9 120gb
nec 1300 a dvd burner
lite dvd speler
win xp sp1

alvast dank Eric

Mijn Specs


  • DJkim
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 02-03-2024

DJkim

Tweak met mate!!! :)

Heb je IDE kabel gecheckt..... ik had hoop problemen toen mijn IDE kabel begeven had en ik kwam later pas achter dat het aan kabel lag... het kan idd zo maar kapot gaan.. wist ik ook niet.

Lucky Goldstar


  • Vorkie
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Chipset drivers geinstaleert? tesamen met de IDE drivers?

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Alf - ik pas je topic titel even aan zodat het OS tussen vierkante haakjes in je topic titel staat (zie ook de Windows Operated Systems Policy) :)

Verder - vertel even ofdat erin je eventviewer fouten met betrekking tot je harddisk staan? Hoe hoog is het CPU gebruik van je CPU als je PC zo traag is :)

  • tazcarpteam
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 15-08-2025

tazcarpteam

zuipuh en schreeuwe(H.Teeuwen)

Topicstarter
geen foutmeldingen waar dan ook,cpu usage blijft binnen de perken tot 25 %

van de week starte pc in eens weer normaal op en tot nu toe nog geen probs ,behalve met het kopieren van gegevens van nec 1300 of lite-on dvd naar elk van de hd's word de pc traag.
Ook bij het gebruik van winrar mnv uitpakken van bv gezipte bestanden merkbaar trager

blijft heel vreemd

Mijn Specs