Toon posts:

Mandrake 10.0 geen frontpage artikel?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zie net de opmerking van ReinoutS hier: meuk: Mandrake Linux 10.0 Community en herinnerde me dat inderdaad bij Mandrake 9.2 gezegd werd: het is een puntrelease, die komt in de Meuktracker, niet op de FP.

10.0 is geen puntrelease en hoort op de FP.

Maar misschien wachten jullie op de publieke verkrijgbaarheid? Die staat gepland voor 12 maart.

  • Erkens
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Erkens

Fotograaf

wie let je om het te submitten als nieuws?
http://www.tweakers.net/etc/?Action=Newssubmit

  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
De Meuktracker opereert compleet los van de nieuwsvoorziening. Het is zelfs vaker voorgekomen dat een nieuwsbericht over een software-update eerder werd geplaatst dan een meukitem, of vice versa. Het is ook een paar keer voorgekomen dat een nieuwsposter de meukpost verzorgde. Het is dus niet zo dat een update alleen in de Meuktracker of alleen in het nieuws terecht komt.

Verwijderd

Topicstarter
Ok, niet gerealiseerd dat het zo werkt. Bedankt voor de uitleg.

  • Cardinal
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 19:16
Zou leuk zijn voor vrijdag, dan is namelijk als het goed is de public release, nou nog alleen voor leden te downloaden.

  • Harm
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Verwijderd schreef op 09 maart 2004 @ 13:05:
10.0 is geen puntrelease en hoort op de FP.
Waar heb je dat vandaan? Dat is namelijk echt geen wet van Meden en Perzen hoor. Nieuws komt alleen op de FP als het ook echt nieuwswaardig is en dat kunnen we niet vantevoren al vaststellen. Ok, ik weet dan dat Mandraka 10.0 wel behoorlijk vernieuwend is, dus het zou leuk zijn om het toch te melden, maar het is verre van een vanzelfsprekendheid :) .

  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Als je bang bent dat het door ons over het hoofd gezien wordt kan je een mail sturen naar redactie*et*tweakers.net. Dan kan de redactie eventueel al van te voren op de hoogte worden gebracht zodat zij alvast kunnen uitkijken of het nieuwswaardig is of niet.

  • reinouts
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 17:05
@Harm: Nou, lees dit topic nog eens na: Selectief distronieuws?

Het staat er zelfs letterlijk, dat Mandrake 10.0 wel belangrijk genoeg zou zijn om een FP-melding van te maken.

  • Cookie
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-07-2025
Staat inmiddels in de nieuws-Q

Never trust a computer you can't throw out a window [Steve Wozniak]

Pagina: 1