Toon posts:

[VB 6] Access Raport uitprinten via VB 6

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een programma geschreven in VB 6 en maak gebruik van een access database.

Weet iemand een mogelijkheid om een rapport die je in Access hebt gemaakt via een commando vanuit VB 6 uit te printen.

Bedankt
Alle suggesties zijn welkom

  • Glabbeek
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 07-05 20:57

Glabbeek

Dat dus.

Je kan via een OLE-koppeling Access benaderen en het rapport afdrukken. De syntax daarvan kan je terugvinden in de VBA-help van Access.

En zo is het maar net.


Verwijderd

je moet er wel rekening mee houden dat je hiervoor Access ( of de runtime ) op je PC moet hebben staan, mocht je het programma ergens anders willen gebruiken !

  • BestTested!
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 18:21
Ben een tijdje geleden ook tegen dit probleem aangelopen. OLE is de enige manier hiervoor. Zoek eens naar OpenReport (of iets dergelijks). Het nadeel vond ik echter dat dan Access helemaal gestart moet worden. Ik ben nu al die reports aan het omschrijven naar Crystal Report. Dat is een andere optie die je hebt.