Windows XP SP2 vereist mogelijk aanpassingen moderaties

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Topicstarter
Het hele draadje is nog een beetje scheef, maar sommige dingen zijn al zo vaak gemod dat er door mij niet veel meer aan te veranderen is.
De beoordelingen stuiteren heen en weer tussen 0 en 3 (over het algemeen)

maar vooral
http://www.tweakers.net/r...n=Posting&ParentID=981738 en
http://www.tweakers.net/r...n=Posting&ParentID=981741 vallen mij op.

Ik kan wel een oude koe ( Warez irc-kanalen of niet? ) uit de sloot halen, maar ik open maar even een nieuw topic.

Wat minder erg dan in mijn vorige topic, maar toch de hints naar waar het te vinden is + de naam waar je naar kan zoeken.

Als het niet erg is doe dan op zijn minst wat aan de +2,53 van http://www.tweakers.net/r...n=Posting&ParentID=981738 dan zakt het vanzelf uit het +1 niveau.

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Ik zie niet in waarom we het posten van de naam van een betaversie van een Windows Service Pack niet toegestaan zou zijn. We posten het ook in de Meuktracker en het zou wel erg bleud zijn als we dat niet zouden toestaan in een reactie op de frontpage. IRCSpy is net zoals ieXbeta een site die stuff posten die wij ook zouden posten, dus daar zie ik ook geen problemen mee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Topicstarter
Ik dacht dat ze bij Microsoft niet zo blij zijn als er gelekte versies op de 'markt' verschijnen.

Ik zou het ook niet leuk vinden als een 'ongecontroleerde' (ongeregistreerde) groep mensen met mijn software aan de gang zou gaan. Je moet je niet voor niets registreren denk ik.
Het mogen dan wel beta's zijn, maar ze zijn gelekt.

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Als ze gelekt zijn is dat niet ons probleem. Hetzelfde geldt voor gelekte Detonators/ForceWares-drivers of een andere software-update. Dat het nou toevallig gaat om Microsoft maakt echt niks uit. Wat we wel niet doen is het posten van gelekte beta's van Windows. We posten gelekte software als deze in de toekomst gratis te verkijgen zal zijn (shareware of freeware) of als het een update, patch of service pack voor een commerciëel programma betreft dat in de toekomst voor iedereen te downloaden zal zijn, maar alleen gebruikt kan worden door mensen die het originele programma al in hun bezig hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

/me paar moderaties uitgevoerd op te hoge +4's enzo

/me ook niet helemaal 100% thuis hierin, dus niet super veel gemod ofzo