Toon posts:

Puzzelprogramma gezocht

Pagina: 1
Acties:
  • 42 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Er zijn verschillende programma's die het mogelijk maken om van een foto een puzzel te maken. Nu zoek ik echter een programma dat de puzzel foto wordt geexporteerd in bijvoorbeeld een *.exe bestand.

Hetzelfde geldt voor een woordzoeker programma. Veel programma's exporteren in een html pagina en daarna kun je het alleen nog maar uitprinten. Ik zoek dus echt wat interactiefs. Wie weet hier een goed programma voor?

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Je vraagt dit ook al in Interactieve software maken op cdrom

Op zich een leuke vraag maar laten we het maar bij 1 topic houden, zeker aangezien je niet al even wat programma's noemt zodat anderen daar alvast wat van kunnen leren <-- GoT is geen eenrichtingsverkeer :P

[ Voor 7% gewijzigd door F_J_K op 05-03-2004 21:26 ]

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Dit topic is gesloten.