Toon posts:

Maxtor DiamondMax 9 200 gig SATA schijf dood

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
ik heb 2 identieke schijven aan de gewone ata controller van mn asus p4c800-e deluxe bordje hangen. Aan dezelfde groep op de voeding. Op een gegeven moment crasht mn systeem en ik probeer te booten, zegt ie dat er geen bootschijven zijn. Dus ik kijk in de BIOS, daar staat dat ie nix gedetect heeft.

Ik haal vervolgens mn schijven eruit, en merk op dat als je de pc start 1 chip - de controller voor de hd-motor - ontzettend heet werd, en de motor van de schijf niet draaide.

Ik vroeg me dus af, is er heel misschien een soort zekering op die schijf als je die vervangt dat het weer goed is ozfo. Waarschijnlijk niet, mja. En hoeveel kost het en waar kan ik in Nederland data laten recoveren, want dat wil ik wel weten, en als het goed is is de data op de schijf nog identiek.
Volgens mij is namelijk alleen de motor kapot, of het chipje ervoor.

  • Guardian Angel
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

Guardian Angel

Bejaard en langharig tuig

Datarecoveren kost dermate veel dat je een zeer goed gevulde spaarrekening moet hebben wil je dat kunnen betalen. Duizenden euro's zul je er denk ik niet voor over hebben.

ARME AOW’er


Verwijderd

Topicstarter
nee, maar ik las over bedrijven in amerika die dat voor 50 dollar deden...

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Sorry, maar alle antwoorden staan echt wel in de FAQ van dit subforum B)
Kijk onder "Hoe krijg ik verloren gaande data terug?" :)

[ Voor 29% gewijzigd door BalusC op 03-03-2004 19:56 ]


Dit topic is gesloten.