[PSP] RGB kleurverandering bij export probleem.

Pagina: 1
Acties:

  • Diaboluzzz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 25-04-2025

Diaboluzzz

Dreikwarter !

Topicstarter
Ghallo,

Ik heb een vaag en irritant probleempje met psp.

Ik ben bezig om een intranet site te maken voor de mediamarkt nu heb ik 1 en ander plaatje gepakt van de extranet site en bij het invoegen van het plaatje loop ik tegen een raar probleem aan.

En dat is dit plaatje Afbeeldingslocatie: http://dirkjan.argonhosting.nl/Image21.png
Zoals je ziet zijn de kleuren afwijkent.
De HTML code voor beide kleuren is #DF0000, de donkere stukjes zijn geknipte afbeeldingen en hebben als RGB R waarde 219 Het lichtere middenstuk heeft waarde 223.

Ik maak dat plaatje dus met de kleur 219,0,0 -> #DF0000
Zo word het in windows, DreamWeaver en PSP zelf ook weergegeven, zodra ik echter een naar .png/.gif geexporteerd plaatje aanroep in de browser is de kleur afwijkent. Maak ik een screenshot van de pagina en ga ik met de pipet in PSP kijken dan herkent hij dus het kleur verschil, hoe kan dit en heeft iemand enig idee hoe ik dit op kan lossen?

Zelf heb ik 2 pagina's search door gespit op 'kleur verandering', geen resultaat.
Ook heb ik geprobeerd om de palet kleuren aan te passen, eerst alle rode kleur geel gemaakt en daarna weer rood, dan krijg je weer het verschil..

Help! :'(
Alvast bedankt :)

http://www.NUiPhone.nl/


  • DjGeRo
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 25-05 06:09
Zal waarschijnlijk inderdaad aan PNG / GIF liggen denk. :)

  • Diaboluzzz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 25-04-2025

Diaboluzzz

Dreikwarter !

Topicstarter
Hoezo werkt het op www.mediamarkt.nl dan wel gewoon ? :)

De enige manier hoe je het werkent krijgt is door te exporteren naar .jpg maar zoals je op bovenstaande site ziet gaat het dan golven dus dat is ook niet echt mooi :X

[ Voor 61% gewijzigd door Diaboluzzz op 03-03-2004 16:17 ]

http://www.NUiPhone.nl/


  • DjGeRo
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 25-05 06:09
Er zijn natuurlijk ook nog verschillende compressies in GIF en PNG, en misschien is het zelfs wel zo dat ze eerst een plaatje hebben gemaakt en daarna pas de html kleur hebben gepakt. ;)

  • Diaboluzzz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 25-04-2025

Diaboluzzz

Dreikwarter !

Topicstarter
Ik heb het opgelost, ik kreeg opeens een simpel ogenblik, "waarom pas ik de achtergrond kleur niet aan op de kleur vd img's?"
En dat werkte 8)7 nu wijk ik 3 tinten af van het orgineel, who cares :P

http://www.NUiPhone.nl/