[winxp] kerio mailserver

Pagina: 1
Acties:

  • ProudElm
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 19:37
hey

ik draai sinds kort een http en een ftp server op mijn windows xp bak. werkt allemaal prima, meerdere domeins.

nu wou ik ook een mail server gaan draaien, werkt ook, alleen maar met 1 domein.

ik heb er nu wel 2 ingesteld, alleen de gene die als "primair" staat doet het. zet ik de andere als primair dan doet die het..:S

snap er de ballen niet meer van.. ik ben al een tijd aan het zoeken en zal dat ook nog wel blijven doen maar ik dacht misschien weet iemand hier de oplossing..

bedankt

  • Tidaku
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
1. Lees de handleiding. Het staat erin.
2. log is in als loginnaam@domein2.nl
3. dan doet ie het wel...

Verwijderd

werken ze beide niet op dezelfde poort?

Bij kerio mailserver kun je de poort ook aanpassen..

  • ProudElm
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 19:37
hey ben ik weer

maar als ik moet inloggen onder domein naam2 dan pakt ie neem ik aan domein naam1 toch niet meer?? of snap ik het nu gewoon niet..:S

  • Ook
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 14-07 16:25

Ook

Yes I can!

1 mailserver kan gemakkelijk mail afhandelen voor 10 (verschillende) domeinen tegelijkertijd. Je kan ervoor kiezen om 2 verschillende domeinen aan elkaar te koppelen (user X heeft dan automatisch hetzelfde e-mail adres bij domein X en voor Y), maar je kan voor elk domein ook aparte users maken.

Als je vervolgens je POP of webmail van het niet primaire domein wil uitlezen, dan moet je inloggen met username@domein!

Wees consequent, maar niet altijd