Toon posts:

Onduidelijkheid plaatsen in verkeerd forum

Pagina: 1
Acties:
  • 24 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Vandaag heb ik deze topic geopend Website hosting en deze is gesloten met het volgende bericht dat mijn vraag niet in Webdesign & Graphics thuishoort.

Ik kan inderdaad best begrijpen dat mijn vraag over webhosting niet met webdesign of Graphics te maken heeft, maar in mijn ogen komt deze wel het best overeen met het onderwerp.

graag zal ik willen horen waar op het foum ik mijn bericht dan wel het best zou kunnen plaatsen want zelf kom ik er niet uit.

Alvast bedankt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jimster
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 01-10 20:42
Internet & Telefonie
Het forum voor al je vragen over ADSL, GSM's, e-mail, domeinregistraties, webspace en meer. Duidelijk toch?
En volgens mij zijn er al een hoop antwoorden gegeven in je vorige post.

[ Voor 5% gewijzigd door Jimster op 29-02-2004 19:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

JvS

Ik heb hem zelf ook

Je topic is niet alleen daarom op slot gegaan, in Internet & Telefonie zou hij ook op slot zijn gegaan. Zie dit: Internet & Telefonie Hosting FAQ.

Het had duidelijker geweest als dat er ook bij had gestaan, maar verplaatsen had in dit geval geen zin gehad.

[ Voor 23% gewijzigd door JvS op 29-02-2004 19:41 ]

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.