Toon posts:

Geen verbinding draadloos netwerk

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Aparatuur:
US Robotics

Gekocht:
Ik heb na aanleiding van een artikel in een computerblad US Robotics netwerk aparatuur aangeschaft. Dit bestond uit een Wireless Turbo Acess Point & Router + Kaart voor laptop.

Werkwijze:
- Router aangesloten zoals in boekje stond op modem en daarna op de ethernetkaart. Alles ging prima en me internet deed het gewoon zonder een of andere installatie (er is ook geen software meegeleverd op de CDROM)
- Toen de software geinstalleerd op de laptop waar de kaart in kwam, nu begonnen de problemen. Het duurde eeeeeenorm lang voordat de software zich installeerde en vervolgens na de reboot kwam er geen internetverbinding tot stand. Hoe leuk in het boekje stond: dubbelklik op het rode tekentje voor de config.... nix komt tevoorschijn. We hebben dus nix kunnen instellen er klopt gewoon nix van (handleiding zegt dat er een venstertje te voorschijn moet komen voor instellingen, dus niet)

Probleem:
Hoe krijg ik nou mijn netwerk 'online'

Extra info:
Beide computers gebruiken WinXP, mijn adsl modem is een speedtouch.

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 11:22

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Lijkt mij gewoon dat die software brak is.
Nieuwste versie drivers/software al gedownload ?

Braaikamer - Smoke&BBQ