foto 1 Muur:
Goeie foto, goeie keuze voor z/w, de graffiti stoort mij juist niet, wat me opvalt is dat er niets is wat specifiek mijn aandacht trek en ik de muur in zijn geheel zie.
foto 2 Molen:
Wiewatwaar heeft een point, je positie had beter gekunt, ik vraag me af waar ik naar moet kijken en wat je met deze foto bedoeld. De takken zijn storend.. jammer.
foto 3 Raamwerk/tralies:
In tegenstelling to wiewatwaar vind ik dit juist wel een goeie foto. De gemetselde boog rond het raam past precies is je foto, waardoor dat juist een soort van kader effect geeft en het raam met zijn tralies juist weer goed tot zijn recht komt.. het heeft wel wat... zeker omdat het een z/w foto is.
foto 4 fietsenrek:
Grappige foto, goed gevonden ook de lijnen, jammer idd dat de symetrie doorbroken wordt bovenin de foto..
foto 5 & 6: kort maar krachtig, vind ik persoonlijk slechte foto's, de 5e is de lamp maar deze valt eigenlijk weg omdat de helderblauwe lucht mijn aandacht trekt, en de laatste foto kan ik niet goed zien wiewatwaar erop staat
Naja ga iig zo door, ben benieuwd naar je volgende showcase