Toon posts:

ac3 problemen met films met een DVD737

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goedenavond iedereen,

ik heb thuis een philips dvd737 (divx speler) staan die is aangesloten op een dolby digital set. Wanneer ik een xvid film met ac3 geluid brand op een rewritable cd geeft hij dolby digital aan. Meestal is het zo dat gelijk een het begin van de film een paar stottertjes voorkomen. De rest van het geluid gaat hierdoor voorlopen, door een paar kleine haperingen. De achterstand van het beeld blijft de hele film verder gelijk, het gaat ongeveer om 1 sec ofzo, maar dit is wel zeer storend.

Wanneer ik echter diezelfde film afspeel op mijn computer met gewoon een stereo installatie krijg ik niet die stotteringen, dan doet de film het perfect.

Mijn vraag is nu aan jullie of er een programma bestaat om de film op een simpele manier op fouten te controleren of zit er iets niet goed in die philips dvd737 (met nieuwste firmware). Stereo films speelt hij wel goed af.

Alvast bedankt voor het lezen en hopelijk ook een nuttig antwoord :Y)