Ik heb een gelocked access-db op mijn account bij IS Purmerend; dat zie ik aan een .ldb-file op mijn ftp. Dat bestand lukt mij niet met cuteftp te verwijderen. Iemand suggesties hoe ik die db kan unlocken of dat bestand kan verwijderen?
Ik denk dat het gelocked/verboden is door Is Purmerend. Je kan het misschien proberen via een online file manager ofzo.
Beetje late reactie, maar makkelijk voor de mensen die hier komen dmv de search..Westereen schreef op 28 februari 2004 @ 20:49:
Ik denk dat het gelocked/verboden is door Is Purmerend. Je kan het misschien proberen via een online file manager ofzo.
Je kunt bij IS inloggen op hun service systeem (https://service.is.nl) en daar kun je kiezen voor het herstarten van je website.
Nadat de site herstart is zal de database connectie ook gereset worden en is de database dus niet meer in-use....
het LDB bestand bestaat nog wel maar is nu via de FTP WEL te verwijderen.
Ik was hier en ai 't nie geleuf dan maak ik ow so wat anders wies!