Toon posts:

Geen email versturen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Kan het bericht niet verzenden omdat één van de geadresseerden door de server is geweigerd. Het geweigerde e-mailadres is ...@chello.nl. Onderwerp 'test', Account: 'mail.pricefighters.nl', Server: 'smtp.wanadoo.nl', Protocol: SMTP, Reactie van server: '554 <...@chello.nl>: Recipient address rejected: Relay access denied', Poort: 25, Beveiligd(SSL): Nee, Serverfout: 554, Foutnummer: 0x800CCC79

Ik zit samen met iemand op internet via een router. Hij kan zonder problemen zijn mail ophalen maar ik niet.

Het bovebstaande bericht dat geeft outlook express. Het vage is, ik kan wel email ophalen maar niet versturen. Nu kreeg ik van de helpdesk van wanadoo te horen dat mijn router niet goed zou staan. De poorten zouden niet goed staan. Ik heb gekeken en dit is het niet.

Heeft iemand een idee wat er aan de hand is?

guido

  • Exe-cuter
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-09-2023
Ik heb dat ooit als iemand in mijn contactlijst een nick op Messenger heeft als "-->^$$$BLAAAAAAT IK BEN STOER~-µ<----" , dus met ongeldige tekens in. Ik weet niet of het dezelfde Foutnummer meegeeft , maar het is mss een begin ;)

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Recipient address rejected: Relay access denied
Lijkt me duidelijk, zeker i.c.m. [google=Relay access denied] of [search=Relay access denied] :p

Verstuur via de SMTP server van je provider.

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)