vraagje: XP pro zit op de C partitie. geheel beveiligd zodat er niets geinstalleerd kan worden. de boot.ini en msconfig zijn niet bereikbaar. De D partitie is geheel leeg en ik heb daar alle rechten. kan ik daar een tweede OS installeren (XP home) welke later eventueel weer te verwijderen zonder dat dan de boot.ini op de C partitie verder benaderd hoeft te worden?
Is het ook niet mogelijk om de boot.ini te backuppen? Voor zover ik weet zul je deze namelijk altijd aan moeten passen als een tweede OS weer verwijderd.
ja, als die zou kunnen benaderen dan zou dat een optie zijn. maar ik krijg een mededeling dat de toegang geweigerd is. (geen admin rechten waarschijnlijk)
Vermoedelijk is het wel mogelijk om een XP te installeren op een HD waar je geen rechten op hebt - alleen zal je wel altijd je boot.ini moeten aanpassen anders kan je niet booten
is het wel zo dat er op dit moment een boot.ini file bestaat als er maar 1 OS geinstalleerd is. ik kan hem nl nergens vinden
Pagina: 1