Toon posts:

Mobo wel of niet kapot

Pagina: 1
Acties:
  • 43 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ok. Ik weet dat er al veel topics zijn met: Is m'n mobo wel of niet kapot. Maar ik kwam van alles tegen behalve het geen dat ik echt wou hier op dit forum.

Het gaat om een pentium III 800. Met 1 GB geheugen. 2 hdd: 80GB en een 30GB.

Ik heb gedaan:
Geheugen blokjes (zijn d'r 2 van 512MB) Uitgebreid getest gaven beide 0 fout aan.
80GB hdd getest: Smart drive bleek kapot te zijn
30GB hdd getest: Bleek 100% in orde te zijn.

Nu heb ik nog eigenlijk 3 dingen over:

1: Videokaart
2: CPU
3: Mobo

Om het allemaal nog duidelijker te maken (ook voor mezelf) heb ik de mobo een nieuwe bios gegeven. Echter is het zo dat het oude bios niet meer uitgelezen kon worden toen ik deze ging updaten. Overigens toen ik de update erover heen gooide ging alles wel meteen een stuk beter/sneller/flexibeler. Maar helaas zonder de juiste resultaat.

Elke keer als ik windows wil installeren loopt hij of vast. Of hij geeft een mooi blauw error met NON_PAGE_FAULT <-- Krijg je meestal te zien als je geheugen kapot is maar bij mij kan ik dat dus al uitsluiten.
Ook krijg ik: KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR nu kwam ik hier ook al dingen van tegen op dit forum zoals dat bijv. het geheugen niet goed is. Dat er een verkeerde file-system geinstalleerd wordt. en/of disk controller error.
Ik heb ook andere blauwe scherm error's gehad die ik zo 1-2-3 niet meer weet.

Heeft iemand een goude tip voor me wat het kan zijn hoe ik dit moet oplossen? Of is dit duidelijk een oorzaak die met mijn moederboard te maken heeft?

Verwijderd

Probeer gewoon eens een andere geheugenmodule, van een ander merk/type ofzo. Jouw problemen herken ik en bij mij lag het ook aan het geheugen.

  • hensdesk
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 05-06 11:21
graag meer informatie, zoals: type en merk moederbord , merk geheugen, typenummer processor, merk en type harde schijven.

dan wordt het voor ons wat makkelijker om raad te geven!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 11:03

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Dat er al veel andere topics met vergelijkbare vraag is niet erg, maar stel de vraag goed.

PMG Beleid

Hierin staan een aantal eisen (met name mbt uitgebreide specs) en een handige troubleshooter. Probeer die eens, lukt het dan nog niet, post al je bevindingen + je volledige specs in een nieuw topic ;)

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.