Toon posts:

Bootmanager

Pagina: 1
Acties:
  • 24 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
eeps

ik ben op zoek naar een leuke bootmanager om 3 à 5 partities te beheren (ntfs) waaronder 2 x winXP en een winxp sp2 beta
het standaard windows-ding (textueel) ben ik wat beu
kan je daar de bootloaders van linux voor gebruiken?
of zijn er andere goeie tooltjes daarvoor? (alle andere zien er zo beperkt uit tot command-line dingen)

greetz

[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 22-02-2004 20:36 ]


  • Dennis
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 09:12
Bootmagic is een hele bekende, kwam vroeger iig standaard bij Partition Magic, ik weet niet of dat tegenwoordig nog steeds zo is.

  • sdomburg
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 03-09-2024
Je kan linuxbootmanagers (LILO) gebruiken ja. Zijn nog veel meer alternatieven, leef je uit.

  • Han
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

Han

Afgelopen september (2003) hebben we jou een mailtje gestuurd met een verzoek. Dat verzoek betrof het feit dat je eerst zelf moet gaan zoeken. Aangezien dit een vraag is die je best zelf kunt opzoeken gaat dit topic dicht... We blijven niet verzoeken.

Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.


Dit topic is gesloten.