Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Toon posts:

[Siemens Data Suite] SMS ophalen hangt.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,
Ik ben in het bezit van een Siemens S55 met datakabel. Nu zit mijn telefoon erg vol met sms berichten. Voorheen kon ik deze nog ophalen via het programma 'Siemens Data Suite'. Maar tegenwoordig blijft mijn computer hangen bij bericht 12. (Achter de knop "details" zie ik dat ie hangt bij : -> 21_02_2004_18_24_44_MobileMSG12.rtf)

Ik heb geprobeerd om eerst eens op te ruimen in de map mijn documenten. (sem hernoemt naar sem1). Dit levert geen resultaat. Alleen dat mijn eerder opgehaalde sms berichten niet meer zichtbaar waren in het programma. In deze tussentijd is mijn computer opnieuw geinstalleerd.
Lijkt me overbodig, maar ook nog even de specs van mijn computer.

AMD Athlon 1 GHz
512 MB RAM
Windows XP Professional SP1
80 GB HD

De Siemens Data suite die ik gebruik is versie 1.0.0.76

Zijn er mensen die dit probleem ook kennen ? Of misschien ook mensen die het op hebben kunnen lossen ?

Op google is het zoeken naar een speld in een hooiberg. Daar is zover ik kon weinig tot niets te vinden over dit probleem.

edit:

Ook niet om te vergeten, ik haal de gegevens binnen via een seriele bijgeleverde kabel. Siemens Data Suite herkent het toestel prima.

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 21-02-2004 18:37 ]