fee-tje schreef op 21 februari 2004 @ 15:11:
En al waren we vrijwillig, dan is dat toch ook onze eigen keus

. Respect aan de modjes die ook gewoon bergen werk verzetten alleen om iets bij te dragen aan onze community (en omdat ze het leuk vinden natuurlijk). Als jij vrijwilligerswerk doet, weet je ook dat het niet betaald wordt en dan doe je dat imho lekker jezelf aan

. Daarvoor kun je moeilijk de 'baas' gaan uitschelden denk ik.

Helemaal mee eens. Als nieuwsposters hun werk zonder enige vergoeding zouden doen en we zouden zo'n constante nieuwsstroom produceren, dan zou er alleen nog maar minder reden zijn om gefrustreerd te raken. Dat zou alleen nog maar extra respect verdienen, omdat het *juist* wat zegt over de manier waarop de 'werknemers' tegenover hun 'baas' staan. Juist in dat geval kun je eruit afleiden dat die mensen hun werk graag doen, omdat ze het anders gewoon niet zouden doen. (Een vrij voor de hand liggende eigenschap van vrijwilligerswerk

)
Ik dacht altijd elke keer te lezen dat wanneer er mensen gevraagd werden dat ze dan alleen 'waardering' zouden terug krijgen en verder niets.
Voor mij is de waardering al meer dan genoeg. Dat is nu juist het merkwaardige van Tweakers.net: er zijn tientallen mensen die er wekelijks *heel* veel uren in steken terwijl ze er niets concreets voor terug zien. Waarom? Voor mij geldt dat ik het gevoel heb dat ik met 'iets goeds' en 'iets groots' bezig ben. Ik haal zelf al heel erg veel voldoening uit het feit dat half nerdend Nederland mijn stukjes leest.

Die financiële bijdrage is een leuke extra stimulans, maar is voor mij juist niet de hoofdreden om dit te doen.
Natuurlijk wil ook ik alle medenieuwsers en FPA's een dikke pluim geven voor de enorme hoeveelheid werk die in de afgelopen paar dagen is verzet. We kunnen het wel!

Ook de forummodjes moeten dan vanaf deze plaats bedankt worden; hun rol voor T.net is soms wel en soms niet altijd even goed zichtbaar, maar zonder hen zou het forum niet zijn wat het nu is!

dus allemaal!
When I write my code, only God and I know what it means. One week later, only God knows.
Hell yes it's a Cuban Cigar, but I'm not supporting their economy, I'm burning their fields.