Toon posts:

[VB / API] 2 keyboards, waar komt welke toets vandaan

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
'lo,

Ik heb naast mijn toetsenbord een afstandsbediening. Deze werkt binnen windows hetzelfde als een toetsenbord. Als ik op "play" druk, geeft hij de keycodes 17 en 80, CRTL+P dus. En "OK" geeft 13 dit is dus enter.

Nu wil ik eigenlijk alle toetsen van 't USB device afvangen en handlen met m'n eigen programma. (bv play => winamp play)

Ik heb een beetje gekeken, maar volgens mij krijg met met een normale keyboard hook niet mee van welk device de toetsen komen.

Heeft iemand suggesties hoe ik dit kan oplossen?

  • curry684
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12-05 22:23

curry684

left part of the evil twins

Verwijderd schreef op 16 februari 2004 @ 23:28:
Ik heb een beetje gekeken, maar volgens mij krijg met met een normale keyboard hook niet mee van welk device de toetsen komen.
Dat klopt, het hele idee is dan ook dat dat weggeabstraheerd is door de drivers, en je dus op app-niveau een uniforme inputmethode voor alle types devices overhoudt.

Er staat me overigens wel bij dat ik in MSDN ooit iets heb gelezen over 'multiple input devices'.... zal eens kijken.

DirectInput de gekste: http://msdn.microsoft.com...tml/directinputmapper.asp :)

[ Voor 13% gewijzigd door curry684 op 16-02-2004 23:55 ]

Professionele website nodig?