MPlayer subtitles

Pagina: 1
Acties:

  • Remenic
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12-12-2025
Hoi,

Ik vroeg mij af of mensen het voor elkaar gekregen hebben om de fonts in MPlayer zodanig aan te passen dat ze er hetzelfde uitzien als op de TV. Dus duidelijke witte letters met een zwarte rand er omheen.

Zoals ik ze nu heb zijn de letters een beetje doorzichtig, en hebben ze een vage zwarte omlijning. Dit komt vrij wazig over, in plaats van strakke letters zoals op TV. Bovendien zijn de regels gecentreerd.

Ik heb geprobeerd om te spelen met de opties "-subfont-blur" en "-subfont-outline", maar ik krijg geen bevredigende resultaten... In het #mplayer kanaal op irc.freenode.net hadden ze ook al geen oplossing.

[ Voor 6% gewijzigd door Remenic op 12-02-2004 22:37 ]


  • it0
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 27-12-2025

it0

Mijn mening is een feit.

mplayer -font ~/.mplayer/Arial.ttf -subfont-autoscale 0 -subfont-osd-scale 20 -subfont-text-scale 20

Ik gebruik dit om hem leesbaar te krijgen.. en heb er verder geen problemen mee?