Creative Audigy II ZS platinum pro + Z-560

Pagina: 1
Acties:

  • TheClaw
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 09-09-2025
Hallo,

Ik heb sinds een tijdje een creative audigy II ZS platinum pro in combinatie met een logitech Z-560 speakerset. Toen ik de boxen inplugde de groene stekker in de vooringang en de zwarte in de achteringang van mijn geluidskaart kreeg ik alleen geluid uit de 2 voorste boxen. Ik heb alle boxen verwisseld en getest of het aan de boxen lag maar daar lag het niet aan want als ik de achterste met de voorste verwisselde kreeg ik ook uit die 2 boxen geluid alleen weer niks achter.
Het ook getest of het niet aan de stekker van de geluidskaart lag dus groene stekker in de achteruitgang gedaan en ik kreeg geluid dus stekker lijkt te werken.
Ik denk dat het de pod is van logitech maar weet het niet zeker.
Heeft hier iemand ervaring mee of weet nog iets anders wat er mis kan zijn?

Alvast bedankt voor de reacties,

Systeem:
Windows XP Proffessional EN
1024 MB Twinmos
Creative audigy II ZS platinum pro
Logitech Z-560
2 x 120 GB HDD western digital S-ATA
ATI Radeon 9800 pro 128 MB

Ja ik heb alle drivers geinstalleerd

[ Voor 4% gewijzigd door TheClaw op 11-02-2004 18:06 ]


  • EvilWhiteDragon
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 12:23
heb je de drivers van de audigy geinstalled?

LinkedIn
BlackIntel


  • TheClaw
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 09-09-2025
ThaKiller schreef op 11 februari 2004 @ 18:02:
heb je de drivers van de audigy geinstalled?
bedankt kerel ben toch nog maar even gaan checken op creative website en inderdaad ik heb er 1 over het hoofd gezien!!
Voor iedereen waarbij zijn achterboxen niet werken ga naar creative > support > download drivers > selecteer geluidskaart en OS> en voila je achterboxen doen het!!!!
Wel lomp van creative dat ze deze driver niet standaard meeleveren ze moeten het probleem nu onderhand wel kennen zou je denken :?

Maar goed opgelost pffff O-)