Toon posts:

[DVI+TFT] AGneovo N-417 en Asus V9280/TD

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heden avond is er een vreemd probleem opgedoken, mijn v9280 is teruggekomen van RMA en leek weer goed te werken (heeft dit ook 3 weken gedaan). Echter vanavond bij het booten kreeg ik op beiden monitoren van mijn dual-screen opstelling beeld. Bij het opstartmenu viel er één monitor uit.

Instellingen nagekeken en alles analoog ingesteld, nieuwste driver voor TFT en videokaart geinstalleerd. Zonder resultaat.

Vervolgens in een hopeloze daad de twee monitoren op de vga-kaart gewisseld (degene die op aansluiting I zat naar twee en vice versa) en warempel werken ze nu beiden, echter 1 van de tft's weigert structureel dienst op de DVI aansluiting. Een andere ASUS videokaart geprobeerd en daar werkt het scherm wel op de DVI aansluiting.

Iemand een idee waar dit aan ligt? En vooral hoe ik het kan verhelpen. Is de DVI aansluiting verrot of het tft-scherm niet in orde?

  • Pubbert
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 18:50

Pubbert

random gestoord

Misschien die DVI poort instellingen even nakijken, misschien paktie zelf een te hoger resolutie of refreshrate waardoor je TFT dienst weigerd.

╔╗╔═╦╗
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝


Verwijderd

Topicstarter
Het vreemd is dat als ik mijn andere AGneovo scherm, met dezelfde productiedatum erop, aansluit heb ik geen problemen en direct beeld.