[W2kSVR] Router routert niet naar HP-UX

Pagina: 1
Acties:

  • Fairy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Fairy

13kWp - Zendure 2400AC+ 16kWh

Topicstarter
Op dit moment zijn we bezig om 2 netwerken te koppelen voor een migratie naar 1 netwerk. In het oude netwerk staat een HP-UX machine die via telnet wordt benaderd. Ook hangt er een HP web console aan met een ander IP adres.

De HP console kan ik via het nieuwe netwerk wél bereiken maar het adres van de HP machine waar de telnet verbinding op moet komen werkt niet. Deze poort is ook niet te pingen, de HP console wél.

De router is een Windows 2000 server waarbij we enkel hebben ingesteld dat ie tussen de 2 netwerken moet routeren.

De HP-UX machine wordt vanaf een andere kant ook benaderd door een Cisco router, dit gaat wél goed. Het lijkt er dus niet op dat de HP machine geen connecties achter een router blocked.

Is er een verklaring/oplossing voor dit probleem :?

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Hoe routeer je onder Windows 2000 richting de HP machine ? Welke ip's en subnet(maskers) hebben we het over ? Kan je vanuit het segment waar je zit en de HP-server niet kan pingen wel andere ip-adressen in die range pingen ?
Kan je anders ook eens de uitkomst van een 'route print' posten ?

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Ik denk dat je toch iets meer info zal moeten posten willen we hier iets nuttigs over zeggen - routing table (van W2K router, HP UX server en client), en dergelijke :)

Verder - heb je op Windows2000 wel IPEnableRouter aangezet? :)