Laptop PCSNEL

Pagina: 1
Acties:
  • 50 views sinds 30-01-2008

  • koenvn
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 29-12-2022
Hallo mensen,

Ik ben met mij budget van 875 euro een laptop te kopen via PCSNEL.

Moet ik gewoon de duurste van de onderstaande laptops nemen, of adviseren jullie wat anders?

Acer Travelmate243LCe, E794
Acer Aspire 1353LC, E815
Asus A2500H, E839
HP Compaq nx9005, E849
Packard Bell EASY NOTE 3202, E855

Alvast bedankt,

Koen

Verwijderd

Ze zijn allemaal goed, alleen bij Asus is de reperatieafdeling bagger. Ik weet niet hoe het is gesteld met de andere reperatieafdelingen, maar als je een Asus koop, bestaat de kans dat hij met hetzelfde euvel terugkomt. (ikzelf heb er een jaar gewerkt.)

  • Laurent
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Hoe moeten wij direct een advies kunnen uitbrengen? Met deze topicstart weten we vrij weinig van de situatie; de ene notebook is weer erg goed voor het mobiel werken en het ander kan goed spelen als desktopvervanger.

Je kan door simpelweg wat reviews te lezen en hier wat grote topics door te nemen. Als je geen specifieke review kan vinden van de notebooks kan je altijd opzoek gaan naar b.v. ervaringen met de merken (service?).

Eerst zal je dus zelf wat meer moeite moeten doen voordat je hier weer zo'n vraag mag stellen, dit is meer gissen naar je smaak en je eisen.

Dit topic is gesloten.