Toon posts:

[winxp]installshield setup engine problemen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste GOT'ers

ik heb onlangs windows xp opnieuw geinstalleerd (inclusief sp1). Wanneer ik de benodigde software voor de soundblaster extigy wil installeren (orginele cd) krijg ik de volgende foutmeldingen:

-----------------------------
kan een ondersteuningsbestand C:\Program Files\Common Files\InstallShield\engine\6\Intel 32\iKernel.exe voor de installatie niet installeren. De syntaxis van de bestandsnaam,mapnaam of volumenaam is onjuist.
----------------------------

Ik heb de volgende manieren (die ik via de search optie heb gevonden over soortgelijke problemen) geprobeerd:
- nieuwe iKernel gedownload en geinstalleerd;
- service pack 1 geinstalleerd
- installShield informatie folder gedelete;
- naar drivers gezocht voor soundblaster extigy (alleen maar updates waaraan een aantal conditie moeten voldoen voordat deze geinstalleerd kunnen worden);

helaas werken de bovenstaande oplossingen niet bij mij. ik krijg telkens de bovenstaande foutmelding.

weten jullie hoe ik de bovenstaande probleem kan oplossen?

greetz b:D