Toon posts:

Tiny Personal firewall 1 connectie per IP

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een game server en er draai tiny personal firewall op.
Het spel wat ik speel is COD (Call of Duty), nu hebben veel mensen een laptop waarmee jz spectaten zodat ze weten waar andere zitten.
Nu dacht ik als ik connectie per ip toelaat op die poort(27960-TCP) of procces (codmp.exe), en 2e weiger werkt het spectaten niet mer om je de 2 pc geen verbinding meer krijgt voor de rest wil ik wel dat het mogelijk blijft voor meerdere connectie in de avond word het als ftp server gebruikt, dus het moet alleen voor COD zijn dat er maar 1 connectie mag.
Nu heb ik de thearie wel goed uitgewerkt maar welke regels moet ik aanmaken omdit werkend te krijgen, ik heb zelf wel geken maar kan het niet vinden

Verwijderd

Dit gaat je niet lukken - en al helemaal niet met Tiny Personal Firewall. Zoals de naam al zegt is het een Personal Firewall, en met zo'n firewall kun je dit soort zaken gewoonweg niet. Jammer maar helaas :)

Daarnaast wordt het sowieso moeilijk om per IP per proces connecties te gaan toestaan en weigeren. Ik geef je eigenlijk geen kans.. Maar wie weet ;)

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 16:10

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Ik weet 100% zeker dat dit niet met Tiny personal firewall kan (zowel niet met de oude wat nu kerio is als met de nieuwe). Op deze manier sluit je ook bv mensen uit die op school spelen.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum