[CSS] Safari box-model ???

Pagina: 1
Acties:

  • Genoil
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-11-2023
Ik probeer op een Safari 1.1.1 het box-model aan te passen van content-box (default W3C) naar border-box. Dat lukt echter niet! Is het gewoonweg niet mogelijk of zie ik iets over het hoofd?

  • Justice
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 07-08-2025
[google=safari box model switch]
Wij weten het niet beter dan de rest van de wereld helaas :+

Human Bobby


  • Genoil
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-11-2023
Nou in veel gevallen leer ik hier nieuwe truucjes hoor. Maar als jou link dus de pagina van quirksmode teruggeeft, waarover er niet gerept wordt, dan zal het wel niet kunnen.

/me Genoil excuseert zich voor z'n chagrijn, ik kan gewoon niet werken achter zo'n Mac :(. en m'n website doet het ook al niet!

  • Justice
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 07-08-2025
Oops
http://www.hut.fi/u/hsivonen/doctype.html

Safari doet het blijkbaar hetzelfde als de nieuwere Mozilla's. Foutje van mij en onvolledigheid van Quirksmode dus, als deze informatie klopt.

In de tabel op de site kan je trouwens zien hoe je ze allemaal in de zelfde modus krijgt. (heb dit dus nooit getest)

[ Voor 78% gewijzigd door Justice op 04-02-2004 17:30 ]

Human Bobby


Verwijderd

Ik heb hetzelfde probleem.

Ik ben met dit topic en nog een aantal gegooglede sites aan de slag gegaan, maar ik kom er gewoon niet uit. Mijn site werkt op ie en op firefox precies zoals ik graag wil.
Maar op safari maakt hij er een rommeltje van.

mijn css-sheet : http://www.thzic.com/spoilt/css/opmaak.css

mijn htlm page : http://www.thzic.com/spoilt/index.html

Ik heb geen id, kan iemand me opweg helpen ?

Verwijderd

sorry, ik heb het opgelost.

Ik heb mijn css gecheckt via een site die in dit topic al werd genoemd.
En er zaten 2 kleine foutjes in. Blijkbaar maakt dat voor IE en FF niet uit maar Safari valt erover.
Pagina: 1