Toon posts:

Webserver ??

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hi guy's

Volgende probleem.

Ik heb een stuk of wat url's worden allemaal elders gehost.
Snap echt geen r**t van al die server instellingen cgi, php, etc. etc. Krijg dat dus niet aan de praat, wordt gek van die foutmeldingen unexpected error etc. etc.

Nu leek het mij handig om dat zelf te hosten/testen (webserver ??) thuis dus.
Kan dat ??
Maar weet echt niet wat ik nodig heb en hoe of het heet.

Heb ISS en Windows 2003 enterprise server kan ik daar wat mee ??


8)7 8)7

  • IceStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 30-08 22:21

IceStorm

This place is GoT-like!!!

No offence maar als je al foutmeldingen hebt bij websites die elders gehost worden, denk je dan niet dat een eigen webserver opzetten nog veel lastiger is :)?

Ik zou zeggen, begin eens met rustig vertellen wat je hebt, wat je doet en wat er misgaat.

  • Icey
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 10:13
Windows 2003 enterprise server , duur pakket heb je gekocht zonder dat je weet wat je ermee gaat doen...

Wat je kan doen, installeer gewoon apache/php op je pctje, pleur je zooi (index.htm) in je htdocs en gaan met die banaan. Je kunt je website dan bezoeken op http://localhost/ of http://127.0.0.1.

  • Reacher
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 05:03

Reacher

oldschool

but I don't like you in that way
the best things in life are illegal
born to do porn!


  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Inderdaad, zie dan (als je de basic eenmaal door hebt na een weekje spelen) ook de andere howto van G33rt onderaan de SA FAQ :)

Natuurlijk kan je met IIS ook heel best leren hoe en wat met een webserver. Je moet je natuurlijk wel bedenken wat je er mee wilt en met welke technieken. Oftewel heel veel lezen en proberen, maar dat was ook al zo vwb die foutmeldingen :P

Maar zoals gezegd: lees de howto van G33rt en je bent al een heel eind. Lees er nog een tutorial over Apache + PHP bij (er zijn er honderden) en je bent er.

Omdat je het hier heel goed mee redt sluit ik dit topic :o

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Dit topic is gesloten.