Toon posts:

Panasonic GD 92/87

Pagina: 1
Acties:
  • 32 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hey, (jah ik weer met een panasonic topic:P) ik ben ff naar de winkel geweest en heb gevraagt om een Panasonic GD 87 datakabel, die man gaf me een GD 92 kabel (seriele aansluiting) en zei dat die het ook doet op een GD 87:/. Najah ik heb nu een progamma gedownload voor de datakabel van GD 87 en hij kan niet verbinden met de gsm. Moet ik het progamma van de GD 92 downloaden ? of heeft die man me gewoon opgelicht ?
Bij voorbaat dank.

Verwijderd

Topicstarter
wat zijn we toch weer hulpzaam zeg

Verwijderd

Kicken mag pas na 24 uur en we zijn hier geen helpdesk! |:( Misschien weet niemand een oplossing voor je probleem.

Ook heb ik andere topics van je nagekeken en je denkt zeker echt dat het hier zoiets is van: "ik heb dit probleem, help mij en gauw!". :X

Ga terug naar de winkel zou ik zeggen en vertel je probleem, misschien krijg je een andere kabel of weet hij een beter programma.

[ Voor 27% gewijzigd door Verwijderd op 03-02-2004 12:39 ]


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Verwijderd schreef op 03 februari 2004 @ 12:09:
wat zijn we toch weer hulpzaam zeg
Met zo'n instelling zoek je het maar zelf uit, ja.

Dit topic is gesloten.