Toon posts:

[Mac OS] virusscanners, firewalls?

Pagina: 1
Acties:
  • 50 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ok, ik heb pas bij mijn tante kabel geinstalleerd op haar macintosh pc. Ik heb totaal geen idee van wat er zoal op de markt is qua producten voor de mac.

Het lijkt me wel een goed idee om haar pc te beschermen tegen hackers en virussen. Aan wat voor een programma's moet ik dan denken voor de Mac? En waar kan ik die vinden?

  • Tomaat
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 19-02 14:23
Draait ze Mac Os 9 of Mac Os X?

Als ze Mac Os 9 draait zou je bijvoorbeeld Norton Personal Firewall erop kunnen zetten.
In geval van Mac Os X kun je de standaard firewall functie van Mac Os X activeren.

  • blaataaps
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Volgens NOS policy - updated 01/04/03 verwachten we het een en ander voordat je je een topic plaatst hier, bijvoorbeeld dat je zelf eerst zoekt en probeert, ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat je dat niet gedaan hebt, daarom gaat deze dicht. Mocht je er met behulp van googe/search niet uitkomen, mag je natuurlijk een nieuw topic openen, als dat wel aan de alhier geldende policy voldoet, succes!

Dit topic is gesloten.