Toon posts:

Een z-680 of een Soundworks 550?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Tja de vraag lijkt me duidelijk.....Ik ben als er veel verschil zit tussen beide speakers best bereid meer voor de z-680 betalen. Het belangrijkste is dat de bas intens is en het hogetoongebied goed klinkt. Iemand ervaring met een van deze 2 systemen (of allebei)? Ik heb een creative soundblaster live! 5.1 digital kaart, gaan ze allebei goed moet deze kaart?

Verwijderd

Zoek eens in de nieuws search op de t.net frontpage. Beide systemen zijn meerdere keren getest, als je jezelf goed inleest kan je wel een oordeel vellen denk ik.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al wat reviews gelezen en weet echt niet welke ik moet kiezen. Als wat mensen zeggen welke zij zouden nemen kan ik de knoop doorhakken.....het gaat me zo'n €300 kosten en daarom wil ik zeker zijn van mijn zaak

Verwijderd

Het belangrijkste is dat de bas intens is en het hogetoongebied goed klinkt
Dan kan je eigenlijk volstaan met ieder setje vanaf 80 euro. Dat zit namelijk altijd wel goed, waar het aan schort zijn de middentonen. Je kan ook op het forum even zoeken, er loopt een centraal topic over de Z-serie en over de SW550 is ook redelijk wat te vinden. Er zijn talloze mensen met een Z-680 hier.