Toon posts:

Systemen voor een school.

Pagina: 1
Acties:
  • 20 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Geen idee waar deze vraag thuis hoort, echter, stel hem derhalve bij deze.

Momenteel ben ik ingehuurd bij een school voor verstandelijk en/of lichamelijk gehandicapte kinderen, om 'oude' verkregen systemen te voorzien van een OS en aan te sluiten op een nieuw opgezet netwerk.

De school heeft nog niet eerder te maken gehad met een netwerk, echter, daar gaat mijn vraag verders ook niet over.

De enkele systemen die verkregen zijn als afgedankte giften, betreffen P200's. Een enkeling gaat door als een PII.
Daar het te weinig systemen zijn om alle klasse goed mee te vullen, nu circa 2 per klas, zou het een mooi gebaar zijn om dit aantal te kunnen verhogen per klas.

Alleen, nu komt de vraag, hoe?

  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Mjah, plaats anders een advertentie op marktplaats ofzo, of hang een briefje op in de supermarkt. GoT is niet de plaats hiervoor (T.net vraag & aanbod overigens wel) :)

Dit topic is gesloten.