Ik weet dat mijn DVD brander (Sony DRU-530a) in Februari wel een update uitbrengt die het schrijven van DVD-R en DVD-RW respectievelijk opwaardeerd naar 8x en 4x tegenover de 4x en 2x nu. (DVD+R en RW zijn al resp. 8x en 4x).
Ik weet niet in hoeverre de techniek ook daadwerkelijk aangepast moet worden voor een Dual Layer disc. Aangezien de Pioneer met Firmware te update is, is het aannemelijk dat een Dual Layer DVD ook met 1 laser geschreven kan worden - waarschijnlijk eerst laagje 1, en dan laagje 2

Hoe dat precies zit weet ik niet, want ik neem eigenlijk toch aan dat een Dual Layer DVD met 2 lasers moet worden geschreven.
De Sony DRU-530a heeft niks aangekondigd over Dual Layer support trouwens, maar ik hoop natuurlijk dat ook zij een firmware upgrade gaan invoeren.
[
Voor 11% gewijzigd door
maartena op 30-01-2004 20:50
]