Toon posts:

Exchange 2000 organisatie van mixed naar native ...

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb het volgende probleem. Ben terecht gekomen in een exchange 2000 - windows 2000 organisatie die recent een migratie heeft ondergaan van 5.5 naar 2000.
De 5.5 servers zijn fysisch uit het systeem genomen , maar ze staan nog allemaal zichtbaar maar uitgegrijsd in de exchange 2000 system manager. Ook op de connectorpagina staan er cc:mail en x400 connectors die uitgegrijsd staan.
Nieuwe users krijgen nog een cc:mail-adres als default.

We hebben 2 exchange servers - allebei op SP3.
Ik wil er die 5.5 servers uitkrijgen zonder dat ik problemen krijg voor de rest van het netwerk.
Hoe ga ik tewerk ?

  • jwpmzijl
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 21-06 09:07
Er van uitgaande dat de migratie volledig voltooid is en de 5.5 servers feitelijk geen taken meer hebben:
- de Exchange services op de betreffende servers uitzetten;
- de exchange 2000 servers omschakelen naar Native mode (ga in system manager naar de properties van de Exchange organisatie, op het tabblad General kun je bij Operation mode omschakelen naar Native)

Weet wat je doet, ik neem geen verantwoording voor eventuele gevolgen >:). Heb je zelf de migratie niet uitgevoerd neem dan eerst contact op met de perso(o)n(en) die dat wel hebben gedaan.

Hans van Zijl


  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17-08 09:02
http://support.microsoft....x?scid=kb;EN-US;316886#12

http://support.microsoft....aspx?scid=kb;EN-US;284148

daar staat het allemaal in

overigens, in de testomgeving heb je dit niet gehad :? :?

[ Voor 55% gewijzigd door Zwelgje op 29-01-2004 12:34 ]

A wise man's life is based around fuck you


Verwijderd

Topicstarter
Okeeeee

Het is me gelukt door KB272314 perfect te volgen.

Thanks for the help ...

Verwijderd

PNS > SA